Trend na Wielkanoc

Co było pierwsze jajko czy kura…? Hmmm, dla mnie zawsze pierwsze były buty!
Zacznijmy więc od nich.

Bardzo polecam buty w kolorze kości słoniowej, ten kolor można łączyć z niemalże każdym innym!
Równie wszechobecnym kolorem będzie kawa z mlekiem oraz średnie w odcieniu brązy. Buty w tym kolorze najczęściej będą miały kowbojski detal, frędzle, ćwieki czy charakterystyczny obcas.
Element siatki lub “okienka” w butach typu brogues,czy botkach juz widać w niektórych sieciówkach i na pewno zobaczymy podobnych detali dużo więcej w tym sezonie. Wiosna zapowiada się szalenie interesująco!

IMG_20150327_132208

Wracając do Wielkanocy, przygotowałam parę zestawów na świąteczne śniadanie, czy wyjście do kościoła z koszykiem.
Będzie coś dla młodych kobiet i coś dla jeszcze młodszych kobiet!
Użyłam kolorów, które są typowe dla tego święta czyli żółty, jasny brązowy, błękitny, pistacjowy i kolor kości słoniowej.
Zestawy casual’owe, wygodne ale i bardzo kobiece. Marynarki i płaszcze trenczowe typu “waterfall” ( wodospad) fantastycznie układają się na sylwetce (świetne dla figury jablka), ale równie dobrze można je spiąć cienkim paskiem aby zaznaczyć talię.

Nietrudno zauważyć trend boho, który na długo zagości w naszych szafach. Nie szczędź na topach, spódnicach, marynarkach bogatych we frędzle, ćwieki czy ażurowe detale – są już wszędzie dostępne! Aby świetnie odtworzyć ten trend zapraszam do odwiedzenia między innym Zary lub H&M.IMG_20150327_213642 Wesołych Wielkanocnych zakupów nie tylko modowych!

Tags from the story
,
Written By
More from Ilona Bielecka

Trend wiosenny – słodka naiwność

Trend wiosenny – świeży, bardzo kobiecy, a kolory odmładzające! Charakteryzują...
Read More