Świąteczne wyprzedaże w Irlandii

Jeszcze kilka lat temu na zimowe wyprzedaże musieliśmy czekac aż do stycznia. Na szczęście firmy odzieżowe poszły po rozum do głowy i nie każą nam czekać na zniżkowe łowy aż do nowego roku. Większość świątecznych wyprzedaży w Irlandii zacznie się  już 26 grudnia (St Stephen’s Day), wzorując się na brytyjskim fenomenie “Boxing Day sales”. Gdzie w takim razie szukać najlepszych przecen?

Amazon juz od początku grudnia możemy korzystać ze świątecznych promocji. Firma zadbało o nasze portfele juz przed świętami.

Arnotts zimowa wyprzedaż w tym największym w Irlandii “domu towarowym” zacznie się 26 grudnia o 9 rano. Możemy się spodziewać zniżek do 50% na sprzęt AGD, bieliznę, ubrania oraz biżuterię.

Coast marka znana z ciekawych projektów sukienek wizytowych i wieczorowych rozpoczęła wyprzedaż już w tym tygodniu. Jeśli szukasz sukienki ze zniżką, spodziewaj się maksymalnie 50%.

Debenhams “największa wyprzedaż w historii” tak firma reklamuje zaczynającą się 24 grudnia akcję. Zniżki będzie można znaleźć w każdym dziale sklepu, będą sięgać 50%.

Fields znany producent biżuterii planuje rozpocząć wyprzedaż 26 grudnia, ze zniżkami sięgającymi 50%. Obejmuje ona zegarki i biżuterię (również tę markową).

H&M szwedzki potentat postanowił zrobić nam prezent już przed świętami. Wyprzedaż zaczęła się juz stosunkowo wcześnie, bo 11 grudnia. Zniżki sięgają 60%, a ceny wielu rzeczy zaczynają się od 7€.

Karen Millen wyprzedaż rozpoczęła się tydzień przed świętami. Metki kuszą nas cenami niższymi nawet o 50%, dotyczy to wszystkich działów.

Marks & Spencer wielka zimowa wyprzedaż (online) rozpocznie się w Wigilię rano. Warto zajrzeć na ich stronę, jeśli chcemy zaoszczędzić nawet 50%.

Next dla wielu osób stało sie już tradycją stanie w kolejce kosztem snu. Next jak zwykle zaczyna swoje wyprzedaże o bardzo przyzwoitej godzinie- 6 rano! Jednak wszyscy wiemy, że kto rano wstaje, temu Next najlepsze deale daje! Ciepłe ubranie, gorąca kawa i można ruszać po wielkie (minimum 50%) zniżki.

Urban Outfitters bardzo dobra wiadomość dla fanek tej świetnej marki. Wyprzedaż (online) sięgająca 50% rozpocznie się 24 grudnia i obejmie dział vintage i akcesoria. Dobre i to. 

Zara (zarówno Bershka i Stradivarius) W markach grupy Inditex wyprzedaż rozpocznie się w St Stephen’s Day, czyli 26 grudnia. Jak zwykle zacznie się nieśmiało (30-50%), ale później nabierze rozpędu. Po kilku tygodniach będziemy mogły się cieszyć cenami niższymi nawet o 70% .

Świąteczne wyprzedaże w Irlandii powoli zbliżają się do tych u brytyjskich sąsiadów. Jednak nie oszukujmy się, na razie możemy pomarzyć o przecenach rzędu 70-80% w pierwszym dniu wyprzedaży. Albo kupić tani bilet do Wielkiej Brytanii i cieszyć się większymi zniżkami. W sumie wyjdzie na zero, ale taka to kobieca logika.

Tags from the story
, ,
More from Kasia Filar Kupiec

Każda kobieta to SUPERWOMAN – wywiad z Kasią Czarkowską

Wywiad z Superwoman – to cykl wywiadów z ciekawymi kobietami....
Read More