Poznajcie mini sobowtóry Kate Moss i Cary Delevingne!

Podobno Cara Delevingne chce porzucić modeling dla aktorstwa. Ale bez paniki! Wygląda na to, że świat poznał właśnie godną zastępczynię sławnych brwi.

Mini-Cara-kate

Harley Chapman wygląda jak mini Cara i jest idelną kandydatką na modelkę – jest bardzo fotogeniczna, wyluzowana przed aparatem oraz świetnie pozuje. Jedyną różnicą między dziewczynami jest wiek. Harley ma zaledwie 10 lat! Chapman brała już udział w kampaniach marek Massimo Dutti, Primark, Clarks and Tammy Girl, bardzo często jest porównywana do starszej koleżanki i wróży jej się równie wielką karierę.

Dziewczynka ‘przejęła’ ostatnio rolę Cary w kampanii, która miała nawiązywać do reklamy perfum My Burberry (razem z Mayą Koski-Wood, która wcieliła się w rolę Kate Moss).

MY-BURBERRY

Pomysł na taką kampanię wymyśliła francuska firma Withings, która w ten sposób próbuje wprowadzić na rynek zegarek Activité Pop watch, młodszą siostrę modelu Activité. Zegarek ten jest ciekawą nowinką technologiczną – mierzy przebiegnięty dystans i liczbę kroków, monituruje cykl snu, ma wibrujący alarm i połączenie Bluetooth. Nieźle jak na zegarek!

 Mini-Kate-caramini-burebrryMini-Kate-Moss-emb

Tags from the story
,
More from Kasia Filar Kupiec

5 Powodów, dla których warto założyć biznes online

Wszyscy mówią o zarabianiu pieniędzy w Internecie, ale czy kiedykolwiek...
Read More