Nowy dział na stronie – Sukces Na Obcasach

Z przyjemnością przedstawiam Wam nowy dział na stronie – SUKCES NA OBCASACH. Kobiety aktywne, ambitne, kreatywne, z pasją, przedsiębiorcze – właśnie one będą głównymi bohaterkami. O nich będziemy pisać i z nimi będziemy rozmawiać. Wokół nas jest mnóstwo fantastycznych kobiet, które nie boją się wyzwań.  Najwyższa pora, aby świat o nich usłyszał 🙂 

Na początek chciałam Wam przedstawić dziewczyny, dzięki którym powstała ostatnia metamorfoza. Idealnie wpisują się  w definicję sukcesu na obcasach 🙂

11069525_10152759686307469_247811112_o

Diana Lemcio – szczęśliwa żona i mama Kuby. Uwielbiam podróże – te dalekie i bliskie. Przed urodzeniem Kuby były to podróże motocyklowe, po pojawieniu się Kuby zmieniliśmy tylko środek transportu i podróżujemy teraz w trójkę. Fotografia jest nieodłączną częścią mojego życia od kilkunastu lat i jest dla mnie zapisywaniem obrazów malowanych światłem i emocjami. Uczestniczyłam w kilku wystawach (indywidualnych i grupowych).

 

dorota

Dorota Langowska – Od 21 lat pracuję w zawodzie (mistrz fryzjerstwa), jednak na bieżąco uczę się nowych trendów i technologii oraz staram się rozwijać. W Irlandii mieszkam od 10-ciu lat, a swój salon prowadzę od 4.5 roku. Kocham swoją pracę i ludzi, jestem również organizatorem warsztatów fryzjerskich i psychologicznych. Prywatnie jestem szczęsliwą mążatką i mamą 3ki dzieci: Sandry, Vicki i Adasia.

 

 

 

DSC_0047

Ilona Bielecka – Witam Was serdecznie. Jestem stylistką z dyplomem z LA Image and Fashion Styling. Moda jest dla mnie zabawą i kreatywną  formą spędzania czasu. Budując stylizacje zwracam uwagę na porę roku, aktualny trend, kolor, wzór i sylwetkę. Na Wyspie przygotwouję dla Was cotygodniowe stylizacje. Prywatnie szczęśliwa żona i mama Lily.

 

 

 

KasiaChrapko

Kasia Chrapko – Dawno, dawno temu zakochałam się w sztuce makijażu i tak mi zostało do dziś. Uwielbiam kolor, niestandardowe połączenia i często przenoszę to na powieki. Jestem samoukiem, ale moja pasja wciąż nie gaśnie i dzień za dniem staram się doskonalić się w tym co kocham. Pracuję z makijażem od kilku lat i zbieram doświadczenie dzień za dniem.
Prowadzę również blog o tematyce urodowej, a prywatnie jestem pełnoetatową mamą przeuroczej córeczki.

Tags from the story
More from Kasia Filar Kupiec

Anna Lewandowska po raz pierwszy w Irlandii

W listopadzie, każda miłośniczka i każdy amator zdrowego stylu życia będzie...
Read More

1 Comment

Comments are closed.