Konkurs fotograficzny MAMA I JA

w (1)

Bardzo serdecznie zapraszamy do podzielenia się Waszymi zdjęciami, których bohaterami są mama i dziecko/dzieci. Bez znaczenia czy będą to pierwsze wspólne chwile, czy raczej wspólna zabawa. Liczą się uchwycone emocje!

Bardzo liczymy na Waszą kreatywność i ciekawe pomysły na pokazanie najpiękniejszego uczucia mamy i dziecka.

Gra naprwadę jest warta świeczki, gdyż nagrodą główną jest voucher o wartości €200 na sesję fotograficzną w atelier 4th Floor For Photo (studio mieści się w Dublinie). Także drogie panie, aparaty tudzież smartfony w dłoń- do dzieła 🙂

Będzie nam miło jeśli:

1. Polubicie na FB stronę Wyspa Na Obcasach oraz 4th Floor For Photo.
2. Udostępnicie post konkursowy.
3. Prześlecie zdjęcie konkursowe tutaj ->http://wyspanaobcasach.com/kontakt/ lub na maila contact@wyspanaobcasach.com

REGULAMIN KONKURSU:

1. Organizatorem konkursu ‘Mama i ja’ jest portal Wyspa na obcasach i studio 4th Floor For Photo.

2. Celem konkursu jest wyłonienie najlepszej fotografii, która w sposób kreatywny pokazuje emocje mamy i dziecka/dzieci.

3. Nadesłane zdjęcia mogą być wykonane specjalnie w celach konkursowych bądź być fotografiami archiwalnymi. Data wykonania zdjęcia nie jest brana pod uwagę.

4. Zdjęcia muszą być wykonane w odpowiedniej jakości technicznej tzn. pozwalającej na ich publikację na stronie Wyspa Na Obcasach.

5. Zdjęcia nadsyłać można do 23 maja do godziny 12 drogą internetową -> http://wyspanaobcasach.com/kontakt/ lub na maila contact@wyspanaobcasach.com

6. Nadesłanie zdjęcia na konkurs jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich publikowanie.

7. Zwycięskie zdjęcie zostanie opublikowane na portalu WyspaNaObcasach.com

8. Ogłoszenie wyników nastąpi 25 maja na łamach Wyspa na obcasach

9. Po wyłonieniu laureata i ogłoszeniu wyników w dniu 25 maja na łamach Wyspa na obcasach zwycięzca konkursu będzie miał czas do 26 maja do godz. 15 na skontaktowanie się z organizatorem konkursu i potwierdzenie chęci odebrania nagrody. Również organizator ze swojej strony będzie się w tym terminie starał skontaktować z laureatem. Brak kontaktu z laureatem sprawi, iż nagroda przyznana zostanie kolejnej osobie (tej która zajęła drugie miejsce). W analogicznym przypadku niezgłoszenia się “drugiego” laureata, nagroda przypadnie kolejnej osobie.

10. Najlepsze zdjęcie tzn. bohaterka fotografii (oraz jej pociecha – pociechy) jako główną nagrodę otrzymuje możliwość odbycia profesjonalnej sesji fotograficznej w atelier 4th Floor For Photo.

11. Odbiór nagrody odbywa się za pośrednictwem organizatora konkursu.

More from Kasia Filar Kupiec

‘I am an immigrant’ – proimigracyjna kampania billboardowa w UK

Imigracja ma pozytywny wpływ na życie w Wielkiej Brytanii. Tak...
Read More