Konkurs fotograficzny MAMA I JA

w (1)

Bardzo serdecznie zapraszamy do podzielenia się Waszymi zdjęciami, których bohaterami są mama i dziecko/dzieci. Bez znaczenia czy będą to pierwsze wspólne chwile, czy raczej wspólna zabawa. Liczą się uchwycone emocje!

Bardzo liczymy na Waszą kreatywność i ciekawe pomysły na pokazanie najpiękniejszego uczucia mamy i dziecka.

Gra naprwadę jest warta świeczki, gdyż nagrodą główną jest voucher o wartości €200 na sesję fotograficzną w atelier 4th Floor For Photo (studio mieści się w Dublinie). Także drogie panie, aparaty tudzież smartfony w dłoń- do dzieła 🙂

Będzie nam miło jeśli:

1. Polubicie na FB stronę Wyspa Na Obcasach oraz 4th Floor For Photo.
2. Udostępnicie post konkursowy.
3. Prześlecie zdjęcie konkursowe tutaj ->http://wyspanaobcasach.com/kontakt/ lub na maila contact@wyspanaobcasach.com

REGULAMIN KONKURSU:

1. Organizatorem konkursu ‘Mama i ja’ jest portal Wyspa na obcasach i studio 4th Floor For Photo.

2. Celem konkursu jest wyłonienie najlepszej fotografii, która w sposób kreatywny pokazuje emocje mamy i dziecka/dzieci.

3. Nadesłane zdjęcia mogą być wykonane specjalnie w celach konkursowych bądź być fotografiami archiwalnymi. Data wykonania zdjęcia nie jest brana pod uwagę.

4. Zdjęcia muszą być wykonane w odpowiedniej jakości technicznej tzn. pozwalającej na ich publikację na stronie Wyspa Na Obcasach.

5. Zdjęcia nadsyłać można do 23 maja do godziny 12 drogą internetową -> http://wyspanaobcasach.com/kontakt/ lub na maila contact@wyspanaobcasach.com

6. Nadesłanie zdjęcia na konkurs jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich publikowanie.

7. Zwycięskie zdjęcie zostanie opublikowane na portalu WyspaNaObcasach.com

8. Ogłoszenie wyników nastąpi 25 maja na łamach Wyspa na obcasach

9. Po wyłonieniu laureata i ogłoszeniu wyników w dniu 25 maja na łamach Wyspa na obcasach zwycięzca konkursu będzie miał czas do 26 maja do godz. 15 na skontaktowanie się z organizatorem konkursu i potwierdzenie chęci odebrania nagrody. Również organizator ze swojej strony będzie się w tym terminie starał skontaktować z laureatem. Brak kontaktu z laureatem sprawi, iż nagroda przyznana zostanie kolejnej osobie (tej która zajęła drugie miejsce). W analogicznym przypadku niezgłoszenia się “drugiego” laureata, nagroda przypadnie kolejnej osobie.

10. Najlepsze zdjęcie tzn. bohaterka fotografii (oraz jej pociecha – pociechy) jako główną nagrodę otrzymuje możliwość odbycia profesjonalnej sesji fotograficznej w atelier 4th Floor For Photo.

11. Odbiór nagrody odbywa się za pośrednictwem organizatora konkursu.

More from Kasia Filar Kupiec

Co Primark przygotował na lato?

Lato zbliża się do nas dużymi krokami, dlatego możemy powoli...
Read More