Jak się ubrać na wigilię – 4 zestawy w różnym stylu

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy i magiczny okres. W końcu mamy czas na spotkania z rodziną i przyjaciółmi. Na każdym spotkaniu chcemy się prezentować nienagannie i stosownie do sytuacji. Przygotowałam dla Was kilka zestawów, które są zarówno modne, jak i wygodne.

1. Pierwszy zestaw jest bardzo minimalistyczny, połączenie małej czarnej z czarnymi szpilkami i torebką. Sukienka jest bardzo elegancka przez bogate zdobienia wokół szyi, dlatego nasza biżtueria powinna być ograniczyć do minimum. Czerwona szminka i lakier do paznokci dopełnią nasz strój.

 

zestaw pierwszy

2. Głównym elemntem drugiego zestawu jest również dosyć prosta sukienka, której kolor nadaje charakteru. I tym razem dodatki pomogą nam stworzyć ciekawą całość. Moim zdaniem najbezpieczniejsze będą te w kolorze czarnym lub nude, ale bardzo ciekawy będzie efekt z kolorem żółtym.

zestaw czwarty

3. Trzeci zestaw jest monochromatyczny z małym dodatkiem czerwieni. Zestawienie czerni z  bielą samo w sobie jest eleganckie, dlatego ilość dodatków możemy ograniczyć do minimum.

zestaw trzeci

4. Mała czarna jest w kanonie mode od prawie stu lat, więc ma ją w szafie prawie każda  z nas. I często najłatwiej i najbezpieczniej jest tworzyć zestaw z czarną sukienką w roli głównej. W odróżnieniu do pierwszego zestawu, sukienka ta jest bardzo skromna, dlatego też możemy zaszaleć z dodatkami.

zestaw czwarty

More from Kasia Filar Kupiec

Balmain dla H&M

Zapewne większość z Was słyszała o kolaboracji szwedzkiej marki H&M...
Read More