Jak się ubrać na sylwestra – 4 zestawy w różnym stylu

W tę jedyną noc w roku każda z nas chce się poczuć wyjątkowo, dlatego sylwester dla wielu kobiet jest nie lada wyzwaniem.  I choć zazwyczaj szafa pęka w szwach, jednak w głowie głośno kołacze słynne “nie mam się w co ubrać”! Jak wiadomo, ostatnia noc w roku sprzyja kreacjom odważnym, świecącym i nietuzinkowym. W co się zatem ubrać, by wyglądać olśniewająco i czuć się sobą?

 

1. Pierwszy zestaw jest bardzo prosty do stowrzenia, bazą są czarne spodnie (skórzane lub zwykłe rurki). Do tego możemy dobrać świecący top i dodatki uturzymane w podobnej kolorystyce.

 zestaw sylwestrowy

 2. Jeśli chcesz być w centrum uwagi, cekiny są zawsze dobrym pomysłem. I to one właśnie odgrywają główną rolę w tym zestawie. Sukienki w całości pokryte cekinami wygladają niesamowicie, szczególnie w sztucznym świetle. Musimy jednak uważać z dodatkami, gdyż możemy przedobrzyć i wyjdzie kiczowato.

zestaw sylwestrowy

3. Trzeci zestaw przedstawia, w jak różny sposób możemy tworzyć stylizacje z czerwoną sukienką. Stylizacja pierwsza jest spokojna, stonowana i bardzo elegancka. Drugie zestawienie jest za to “z pazurem”. Połączenie eleganckiej sukienki z rockowymi akcesoriami tworzy bardzo ciekawy efekt.

zestaw sylwestrowy

4. Kombinezony w tym sezonie cieszą się olbrzymią popularnością. Możemy przebierać w różnych długościach, krojach i kolorach. Dobrze dobrane potrafią z naszą sylwetką zrobić cuda!

zestaw sylwestrowy

More from Kasia Filar Kupiec

Zapraszamy na Piękny Dzień z Wyspą

  Bardzo nas ucieszyło ogromne zainteresowanie ‘Wiosenną metamorfozą’, dlatego postanowiłyśmy...
Read More