Hipnotyczne Strategie Motywacyjne – pierwsze warsztaty w Dublinie

dominik - plakat2

Po raz pierwszy w Dublinie! Hipnotyczne Strategie Motywacyjne to 2 dni poświęcone w całości Twoim umiejętnościom zmieniania tego, co “chciałbyś”, “powinieneś”, “mógłbyś”, “musisz” lub “dobrze by było, gdyby się stało” w to, co robisz. I zmieniania Ciebie w kogoś, kto zawsze wie, czego chce, dobrze planuje, realnie wyznacza swoje cele i skutecznie organizuje czas i środki, aby móc z łatwością realizować swoje plany i spełniać najdziksze marzenia.

Tylko tyle i aż tyle.

W przeciwieństwie do większości szkoleń i eventów motywacyjnych, z tego najprawdopodobniej nie wyjdziesz kipiąc entuzjazmem i gotowością przenoszenia gór. Zamiast tego mam Ci do zaproponowania coś więcej.

Gwarantuję, że po tych 2 dniach będziesz:

 • wiedzieć, czego naprawdę chcesz od życia dziś, za 10 lat i pomiędzy tymi dwoma momentami.
 • znać konkretne i realne sposoby, aby to osiągnąć
 • rozumieć, co i dlaczego dotychczas stawało Ci na drodze
 • gotów, by tym razem do tego nie dopuścić i świetnie sobie z tym poradzić
 • wiedzieć jak wrócić na właściwą ścieżkę, gdyby zdarzyło Ci się pobłądzić
 • wyposażony w narzędzia i umiejętności docierania do swoich naturalnych zasobów i używania ich w dowolnych dziedzinach życia.

Ponadto dowiesz się także:

 • jak zachować właściwe proporcje w życiu, aby cieszyć się każdym dniem po drodze do swoich marzeń,
 • jak codziennie dbać o swoje dobre samopoczucie, zarażać nim innych: rodzinę, współpracowników, kontrahentów itd,
 • jak odczytywać strategie motywacyjne innych, ich systemy wartości i jak skutecznie na nie wpływać,
 • jak trwale warunkować nawyki – własne i innych ludzi – aby to, co dziś wydaje się trudne, mogło stać się codzienną rutyną.

Hipnotyczne Strategie Motywacyjne są dla Ciebie, jeśli masz już dość: oszukiwania się, zmuszania do pozytywnego myślenia, motywowania przez wywieranie presji, sabotowania swoich marzeń i wiary w to, że samo się stanie i że jakoś to będzie. Jest to atrakcyjna propozycja dla Ciebie, jeśli dojrzałeś(aś) już do tego, aby “wziąć byka za rogi”, stawić czoła życiu i zrobić z niego arcydzieło, pod którym możesz z dumą się podpisać.

Jak się skutecznie motywować?

Cokolwiek chcesz w życiu mieć, czy osiągnąć i kimkolwiek chcesz się stać, będzie to od Ciebie wymagać konsekwentnego wykonywania pewnych czynności przez dłuższy okres czasu. Kolorowe marzenia i entuzjazm rzadko okazują się wystarczające, szczególnie wobec przeciwności, które z pewnością wcześniej, czy później spotkasz na swojej drodze. Potrzeba tu czegoś więcej, np.:

 • spójnych wartości,
 • właściwych rutyn i nawyków,
 • odpowiedniego poziomu przyjemności i rozrywek w codziennym życiu
 • dbałości o satysfakcję we wszystkich sferach życia
 • stabilnych warunków zewnętrznych
 • i kilku innych elementów.

Dopiero, gdy większość tych koni biegnie w jednym zaprzęgu, mamy wrażenie, że wszystko dzieje się samo, jest łatwo i lekko, a nasze życie toczy się gładko we właściwą stronę. Daje to też przyjemne poczucie wpływu i kontroli nad biegiem spraw – konie ciągną powóz, ale to my wygodnie siedzimy na koźle i decydujemy, dokąd chcemy dojechać.

Ucieszysz się pewnie na wiadomość, że każdy z nas – także Ty – ma taki zaprzęg wspaniałych i silnych koni, którym czasami nawet zdarza się biec w tą samą stronę. Tak, każdy – również TY – posiada swoje własne, sprawdzone, skuteczne i doskonale działające strategie motywacyjne, które z powodzeniem można porównać do matematycznych wzorów. Są z nimi jednak dwa problemy. Po pierwsze: nawykowo podstawiamy do nich te same dane i uzyskujemy te same wyniki, z których często nie jesteśmy zadowoleni. Po drugie: nie znamy tych wzorów, bo są one podświadome lub nieświadome, przez co zwykle nie jesteśmy w stanie modyfikować ani ich samych, ani danych, które do nich podstawiamy. Skutek? Jesteśmy woźnicą, który nie wie dokąd jechać, nie bardzo umie powozić, a często nawet nie ma pojęcia o istnieniu koni.

Hipnotyczne Strategie Motywacyjne nauczą Cię zaprzyjaźniać się z Twoimi końmi i dadzą właściwe lejce, abyś mógł pojechać tam, gdzie od dawna chcesz. A bez metafor: warsztat pozwoli Ci odkryć i zrozumieć swoje naturale wzorce i mechanizmy motywacyjne i zacząć świadomie ich używać z pożytkiem dla siebie i innych.

W praktyce oznacza to, że:

 • działasz bez wysiłku, presji i stresu
 • czujesz, że właściwe działania przychodzą Ci naturalnie i spontanicznie
 • zawsze wiesz, co robić i czego chcesz
 • czekasz na problemy, żeby z przyjemnością je rozwiązywać
 • masz pewność, że trzymasz swoje życie w swoich rękach i sam decydujesz o jego kształcie.

Dlaczego Hipnotyczne?

Bo skuteczne strategie motywacyjne zwykle są podświadome, a jako hipnoterapeuta często używam technik transowych w pracy nad motywacją i bardzo wysoko oceniam ich skuteczność. Narzędzia transowe pozwalają każdemu zdobyć wgląd w swoje podświadome mechanizmy, a także skutecznie je modyfikować. Czy to znaczy, że podczas warsztatu będziemy używać hipnozy?

Z pewnością nie będziemy się usypiać, lewitować, ani robić innych „dziwnych” rzeczy. Będziesz jednak mieć możliwość nauczenia się narzędzi transowych, aby lepiej zrozumieć siebie i utrwalać wprowadzone zmiany oraz skutecznie budować podświadome nawyki.

Jak wygląda warsztat Hipnotyczne Strategie Motywacyjne?

Tylko najpotrzebniejsza teoria, dużo praktyki, zabawy i ćwiczeń w grupach, humor i indywidualne podejście do każdego uczestnika, a do tego sympatyczna i pełna otwartości atmosfera – tak zwykle bywa na moich warsztatach.

Hipnotyczne Strategie Motywacyjne to przede wszystkim spotkanie warsztatowe – oznacza to, że będziemy na nim aktywnie pracować nad sobą i ze sobą, co dla uczestników konwencjonalnych szkoleń rozwoju osobistego może być przyjemną odmianą.

Zapraszam!

Organizator:
4th Floor For Photo
26 King’s Inns Street
Dublin 1

Termin:
23-24 maja 2015
g. 10.00 do 18:00 – z godzinną przerwą na lunch

Miejsce:
Beresford Hotel
Store Street
Dublin 1

Koszty:
Cena uczestnictwa w warsztacie dla pojedynczego uczestnika wynosi €175

…ale…

Jeśli chcesz na raty, wpłacasz €75 przez paypal (link poniżej), aby zarezerwować miejsce, a pozostałe €100 w dowolnym momencie, ale najpóźniej w dniu rozpoczęcia warsztatu.

Jeśli chcesz przyjść ze znajomymi – będzie jeszcze taniej: 3 osoby wchodzą za cenę  €400, czyli (€133 za osobę).

W cenę wliczone są skrypty dla uczestników, zawierające najważniejsze ćwiczenia oraz podstawy teoretyczne warsztatu. Łatwo dzięki nim odświeżyć wiadomości i wrócić do tego, co się przeoczyło. Będzie również skromny poczęstunek: kawa, herbata, coś na ząb.

Dodatkowo każdy z uczestników warsztatu dostanie 25% zniżki na indywidualne sesje ze mną dotyczące rozwiązywania problemów motywacyjnych.

Ważna uwaga! W warsztacie weźmie udział ograniczona liczba osób i zdecyduje kolejność zgłoszeń, więc warto się pospieszyć.

Jak się zapisać?

info@dominikwaszek.com

Telefonicznie:

Elżbieta Dobrzyńska: (+353)862475689, Dominik Waszek (+44) 0788 908 4622, (+48) 0792 852 326

Tags from the story
,
More from Kasia Filar Kupiec

Wiosenna Metamorfoza Dagmary – laureatki naszego konkursu!

Przedstawiamy Dagmarę Gulczyńską-Szubert, laureatkę konkursu “Wiosenna Metamorfoza”, która bez wahania...
Read More