Anna Lewandowska po raz pierwszy w Irlandii

W listopadzie, każda miłośniczka i każdy amator zdrowego stylu życia będzie mieć szansę, by osobiście spotkać się z mistrzynią. 

annalewand

Anna Lewandowska, polska sportsmenka, mistrzyni karate, reprezentantka Polski w karate tradycyjnym, medalistka mistrzostw świata i Europy.Każdego dnia motywuje tysiące Polek do tego, by zdrowo się odżywiać i czerpać przyjemność z aktywności fizycznej. Teraz i Ty masz szansę by się z nią spotkać.

W listopadznie Ania Lewandowska po raz pierwszy odwiedzi Irlandię. Jej program treningowy jest wyjątkowy i inny niż wszystkie. Ania wykorzystuje kilkanaście lat doświadczenia i swoje wykształcenie kierunkowe, by przekazać wszelkie istotne wskazówki i pokazać jak w prosty sposób ćwiczyć i prowadzić zdrowy styl życia. Wykłady na temat zdrowej diety prowadzi sama. Jako zawodowa sportsmenka ale również jako wykształcona specjalistka ds.żywienia, wie dokładnie czego potzrbuje nasze ciało by było długo zdrowe i sprawne.

Ania bardzo szybko zaskarbia sobie sympatię wszystkich uczestników spotkań. Jest bardzobezpośrednia w kontaktach i z przyjemnością odpowiada na wszelkie pytania. Każdy ma szanse zamienić z nią słowo, poprosić o autograf lub zdjęcie. A uśmiech nie schodzi jej z twarzy. W listopadzie Ania poprowadzi zajęcia w Dublinie. Wraz ze swoim zespołem zaprezentuje nowy program. Jak zawsze będzie to okazja do tego, by móc osobiście z nią porozmawiać, zdobyć autograf, zdjęcie i co najważniejsze – moc motywacji i pozytywnej energii.

Bilety są już do nabycia na stronie www.anialewandowska.com

More from Kasia Filar Kupiec

Najdziwniejsze zabiegi kosmetyczne

Nie od dziś wiadomo, że kobieta może wiele zrobić dla urody....
Read More

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *