Anna Lewandowska po raz pierwszy w Irlandii

W listopadzie, każda miłośniczka i każdy amator zdrowego stylu życia będzie mieć szansę, by osobiście spotkać się z mistrzynią. 

annalewand

Anna Lewandowska, polska sportsmenka, mistrzyni karate, reprezentantka Polski w karate tradycyjnym, medalistka mistrzostw świata i Europy.Każdego dnia motywuje tysiące Polek do tego, by zdrowo się odżywiać i czerpać przyjemność z aktywności fizycznej. Teraz i Ty masz szansę by się z nią spotkać.

W listopadznie Ania Lewandowska po raz pierwszy odwiedzi Irlandię. Jej program treningowy jest wyjątkowy i inny niż wszystkie. Ania wykorzystuje kilkanaście lat doświadczenia i swoje wykształcenie kierunkowe, by przekazać wszelkie istotne wskazówki i pokazać jak w prosty sposób ćwiczyć i prowadzić zdrowy styl życia. Wykłady na temat zdrowej diety prowadzi sama. Jako zawodowa sportsmenka ale również jako wykształcona specjalistka ds.żywienia, wie dokładnie czego potzrbuje nasze ciało by było długo zdrowe i sprawne.

Ania bardzo szybko zaskarbia sobie sympatię wszystkich uczestników spotkań. Jest bardzobezpośrednia w kontaktach i z przyjemnością odpowiada na wszelkie pytania. Każdy ma szanse zamienić z nią słowo, poprosić o autograf lub zdjęcie. A uśmiech nie schodzi jej z twarzy. W listopadzie Ania poprowadzi zajęcia w Dublinie. Wraz ze swoim zespołem zaprezentuje nowy program. Jak zawsze będzie to okazja do tego, by móc osobiście z nią porozmawiać, zdobyć autograf, zdjęcie i co najważniejsze – moc motywacji i pozytywnej energii.

Bilety są już do nabycia na stronie www.anialewandowska.com

More from Kasia Filar Kupiec

W Donegal nie obejrzysz Fifty Shades Of Grey

Wiele kobiet na świecie odlicza dni i godziny do premiery...
Read More