O MNIE

Witam na Wyspie!

DLACZEGO WYSPA?

Nazywam się Kasia Filar Kupiec. „Wyspiarką” jestem już od ponad 7 lat. Przez długi czas szukałam miejsca w sieci, gdzie mogłabym znaleźć informacje np. dotyczące ciąży czy sprawdzonego lekarza w jednym  miejscu. Przekopywanie forum czy wujka Google stawało się powoli męczące, dlatego narodził się pomysł wyspy. Wyspy dla kobiet, które los rzucił między innymi na Zieloną Wyspę.

Strona ta będzie źródłem informacji dla piękniejszej strony emigracji, czyli od szpitali położniczych przez place zabaw do dobrej kosmetyczki.

O MNIE

kasia filar kupiec

Chwilę po odebraniu dyplomu z UJ, siedziałam już w samolocie do Dublina.  Przyjechałam tu za moim ukochanym, który tu już mieszkał od jakiegoś czasu. Planowaliśmy zostać tylko na chwilę, chwila ta trwa już siedem i pół roku. Przez kilka lat pracowałam dla dużej i znanej szwedzkiej firmy szlifując doświadczenie biznesowe. Czułam jednak, że był czas na zmiany. Narodziny synka okazały się rewolucją dosłownie i w przenośni.  Dałam wypowiedzenie w pracy, zaczęłam studia informatyczne i obecnie pracuję w sektorze IT. Droga, którą przebyłam od momentu przyjazdu była fascynująca i pełna wyzwań, ale czasami również trudna i pełna niespodzianek. Poszukiwanie pracy, rozwój zawodowy, studia podyplomowe, ciąża i poród oraz proza i radości  życia codziennego. Wszystko to składa się na spory bagaż doświadczeń, którym chciałabym się z Wami podzielić.

Jestem osobą energiczną, uśmiechniętą i ciekawą świata, ciągle szukam nowych wyzwań. Wyspa na obcasach jest kolejną z nich 🙂